MEIE VÕIMALUSED

Podcastide salvestamine

Otsid hubast kohta, kus salvestada oma podcasti? Meil on Tallinna kesklinnas, aadressil Tina 9 mõnusad stuudioruumid, kus on võimalik salvestada korraliku kvaliteediga saateid. Lisaks saab need kohe valmis monteerida ja kuulamiskeskkondadesse lisada, kasutades selleks soovi korral meie abi.

Tegelikult on meie stuudiokraam isegi mobiilne. Nii saab podcaste salvestada ka väljaspool stuudioruume.

Vajadusel saame nõustada saadete levitamise ning sisu toimetamise osas ning leida sobivaid saatejuhte.

Audioraamatute salvestamine

Audioraamatud on lõpuks ometi ka Eestisse jõudnud! Kõrvaussi stuudio on just see koht, kus neid salvestada ja toimetada saab. Meie juures käivad raamatuid sisse lugemas tuntud Eesti näitlejad ja lemmikhääled.

Võta ühendust ja uuri lähemalt.

Lisavõimalused

Salvestame ka muud audiomaterjali, nt reklaamtekstid, voice-overid jne. Stuudiotes on võimalik läbi viia korraliku kvaliteediga konverentskõnesid enimlevinud platvormidel nagu Zoom, Skype, Teams vms ja/või kasutada neid podcastide salvestustel.

Videopildi abil saab stuudiost teha ka Facebooki või YouTube’i otseülekandeid.

Tehnika

Podcastide salvestamiseks kasutame juhtmevabasid Sennheiser EW-D 835 või Rode Procaster mikrofone ja Rode RODECaster Pro helipulti ning Beyerdynamic DT 770 pro kõrvaklappe. Samuti on võimalik visuaalide vaatamiseks või taustakujunduse kuvamiseks kasutada Sony telerit. 

Audioraamatute, reklaamide jm voiceoveri salvestamiseks kasutame Neumann U87 A mikrofoni.

Stuudioruumides on kohvimasin ja veeautomaat ning wifi kasutamise võimalus.

Võta ühendust

*
*
*
*